+
Menu

Zápisník - Whitelines Link ®

Zápisníky ve tvrdých deskách s unikátní technologií Whitelines Link ® umožňují převedení textů i obrázků do elektronické podoby pomocí aplikace ve Vašem mobilním telefonu.

Více informací →

V čem jsou zápisníky s technologií Whitelines Link ® unikátní je možnost převedení textu i náčrtků do elektronické podoby za jednoduché aplikace ve Vašem mobilním telefonu. Aplikace je ke k dispozice bezplatně.

                        

Vaše poznánky v zápisníku se za pomoci aplikace vyfotí a automaticky převedou do elektronické podoby. V telefonu zvolíte způsob stažení, sdílení, nebo odeslání dokumentu. Ke zkrácení odeslání elektronického dokumentu můžete přímo na stránce listu zaškrtnout políčko preferovaného odeslání. Převedení stránky se stane ještě rychlejším.

Jednotlivé stránky jsou číslovány a jedna strana je určena k zapsání obsahu poznámek. Několik stránek v zadní části bloku je perforovaných a určených k odtržení listu s poznámkami. Najdete zde i praktickou kapsu a sadu etiket k označení bloku na hřbetu a čelní straně. Nechybí ani šikovná záložka.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: